Szkolenia

Oferujemy szkolenia związane z kontrola Środków Ochrony Indywidualnej.
szkolenie SOI 1

Kontrola Środków Ochrony Indywidualnej

Celem szkolenia jest uzyskanie odpowiedniej wiedzy i umiejętności w zakresie kontroli okresowej ŚOI (Środków Ochrony Indywidualnej) chroniących przed upadkiem z wysokości oraz do osiągnięcia certyfikatu kompetencji.

Cena szkolenia: 1500 zł netto

Weryfikacja uprawnień kontrolerów

Certyfikat osoby kompetentnej w zakresie okresowej kontroli Środków Ochrony Indywidualnej przed upadkiem z wysokości wynosi 3 lata licząc od dnia następującego po zdanym egzaminie. Przed upływem tego terminu należy odnowić uprawnienia. Celem szkolenia weryfikacyjnego jest uaktualnienie wiedzy i umiejętności kontrolera. Szkolenie weryfikacyjne kończy się egzaminem. Po odbyciu szkolenia weryfikacyjnego, uczestnik otrzymuje certyfikat ważny na kolejne 3 lata licząc od dnia następującego po zdanym egzaminie.

Cena szkolenia: 500 zł netto
szkolenie2 1

Dodatkowe informacje dotyczące szkoleń

Testy sprawdzające wiedze
W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi wymaganej wiedzy i praktyki do odbycia kursu kontrolera ŚOI, zachęcamy do rozwiązania niżej zamieszczonego testu. Jego wynik może pomóc w podjęciu decycji o przystąpieniu do kursu.

Kalendarz szkoleń

logo
Należymy do Petzl Technical Institutes 
Globalnej sieć ekspertów, którychzadaniem jest odpowiedź na pytania techniczne, prośby, problemy lub potrzeby naszych klientów na poziomie międzynarodowym. To wszystko w efektywny sposób, dostosowany do potrzeb klienta.
 • Czym jest Petzl Technical Institute?

  Instytuty Techniczne Petzl (PTI)są technicznym punktem odniesienia dla każdego kraj, reprezentując Petzl i udostępniając informacje techniczne, a także zapewniając moduły szkoleniowe i odpowiedzi na pytania klientów w ich regionie.Obecnie istnieje ponad dwadzieścia Instytutów Technicznych Petzl tworzących rosnącą globalną sieć. Od września 2021 PHU AMC sp.j. dołączyło do grona Petzl Technical Institute.Każdy Instytut Techniczny Petzl pracuje nad stworzeniem sieci lokalnych partnerów – Partnerów Technicznych Petzl (PTP) – którzy są w bezpośrednim kontakcie ze swoimi klientami, instruktorami i ekspertami.

 • Kim jest Partner Techniczny Petzl?

  PTP jest uznawany za cenionego partnera, a także indywidualną i bezpośrednią inwestycję w firmę. PTP mogą być zatwierdzeni do nauczania treści Petzl, otrzymywać wsparcie w zakresie sprzętu i zasobów marketingowych, mieć priorytetowy dostęp do szkoleń i referencji klientów, a także mieć bezpośredni dostęp do zasobów technicznych Petzl. W ramach takiej współpracy Petzl się dzieli swoimi  informacjami,  produktami, czasem  i zasobami, by zapewnić obopólny sukces i trwałą współpracę.Jeśli chcesz dołączyć do sieci Partnerów Technicznych Petzl, skontaktuj się z Instytutem Technicznym Petzl ,aby omówić cele i oczekiwania oraz wyrazić formalne zainteresowanie programem.

 • Kto może stać się  Partnerem Technicznym Petzl?
  • Ośrodki szkoleniowe.
  • Instytucje publiczne lub prywatne (sportowe lub przemysłowe)
 • Partner Techniczny Petzl w Polsce

  Partnerami technicznymi Petzl w Polsce są:

Skorzystaj z naszych szkoleń

Uzupełnij poniższy formularz a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i ustali szczegóły szkolenia.

LUB
Zadzwoń do nas teraz!

Jesteśmy dostępni w dni robocze od 8:00 do 16:00.