VERIGA

Przedsiębiorstwo Veriga zostało założone w roku 1922. Specjalizowało się w produkcji wszelkiego rodzaju łańcuchów i elementów metalowych. W szczytowym okresie firma zatrudniała 1500 pracowników. Aktualnie firma produkuje łańcuchy do samochodów dostawczych, terenowych, osobowych, maszyn leśnych, ciągników. Veriga ma również ofertę dla turystów: raczki oraz inny sprzęt sportowy.

Dostępne kategorie

Najnowsze produkty

Veriga
NOWOŚĆ

Raczki na buty do biegania

Veriga
NOWOŚĆ

Dostępne w naszej ofercie elastyczne raczki na buty Veriga Family Track Kids (dla dzieci) to niezbędne wyposażenie małego podróżnika.

Veriga
NOWOŚĆ

Produkt w stonowanym różowym kolorze został wyposażony w solidne zapięcie, które pozwala na perfekcyjnie dopasowanie do kształtu i szerokości buta. Do zestawu Veriga Family Track Hers (damskie) dołączono także praktyczne opakowanie transportowe.

Veriga
NOWOŚĆ

Oferowany wariant męski gwarantuje wygodę użytkowania i zapewnia bezpieczeństwo na oblodzonej nawierzchni. Elastyczne raczki na buty Family Track His zostały wykończone gumowym materiałem w klasycznym czarnym kolorze wraz z saszetką ochronną do przechowywania.

Veriga
NOWOŚĆ

Cienkie rękawiczki do biegania

Veriga
NOWOŚĆ

Bardzo lekkie kijki z włókna węglowego

Veriga
NOWOŚĆ

Starannie wykończone i profesjonalnie prezentujące się raczki na buty Mount Track marki Veriga w kolorze pomarańczowym z szybkim i regulowanym zapięciem to niezbędne wyposażenie na każdą zimową wyprawę po górskich, oblodzonych ścieżkach.

Veriga
NOWOŚĆ

Wzmocniona konstrukcja elastycznych raczków na buty oraz dbałość o najdrobniejsze detale wykonania sprawiają, że niebieskie Veriga Ice Track to niezawodne akcesorium zarówno na śnieżne wyprawy, jak i podczas spacerów na stromym i śliskim terenie poza sezonem zimowym.

Veriga
NOWOŚĆ

Praktyczne, trwałe i wygodne w zakładaniu oraz zdejmowaniu podkładki przeciwśnieżne Veriga City Track stanowią niezbędne wyposażenie każdej osoby, która chce zadbać o swoje bezpieczeństwo chodząc po zaśnieżonych ulicach miast.