Usługi

W naszej ofercie są produkty na zamówienie (dostosowanie istniejących produktów, opracowanie dedykowanych rozwiązań, oznaczanie produktów), kontrola środków ochrony indywidualnej oraz szkolenia.
logo
Należymy do Petzl Technical Institutes 
Globalnej sieć ekspertów, którychzadaniem jest odpowiedź na pytania techniczne, prośby, problemy lub potrzeby naszych klientów na poziomie międzynarodowym. To wszystko w efektywny sposób, dostosowany do potrzeb klienta.
 • Czym jest Petzl Technical Institute?

  Instytuty Techniczne Petzl (PTI)są technicznym punktem odniesienia dla każdego kraj, reprezentując Petzl i udostępniając informacje techniczne, a także zapewniając moduły szkoleniowe i odpowiedzi na pytania klientów w ich regionie.Obecnie istnieje ponad dwadzieścia Instytutów Technicznych Petzl tworzących rosnącą globalną sieć. Od września 2021 PHU AMC sp.j. dołączyło do grona Petzl Technical Institute.Każdy Instytut Techniczny Petzl pracuje nad stworzeniem sieci lokalnych partnerów – Partnerów Technicznych Petzl (PTP) – którzy są w bezpośrednim kontakcie ze swoimi klientami, instruktorami i ekspertami.

 • Kim jest Partner Techniczny Petzl?

  PTP jest uznawany za cenionego partnera, a także indywidualną i bezpośrednią inwestycję w firmę. PTP mogą być zatwierdzeni do nauczania treści Petzl, otrzymywać wsparcie w zakresie sprzętu i zasobów marketingowych, mieć priorytetowy dostęp do szkoleń i referencji klientów, a także mieć bezpośredni dostęp do zasobów technicznych Petzl. W ramach takiej współpracy Petzl się dzieli swoimi  informacjami,  produktami, czasem  i zasobami, by zapewnić obopólny sukces i trwałą współpracę.Jeśli chcesz dołączyć do sieci Partnerów Technicznych Petzl, skontaktuj się z Instytutem Technicznym Petzl ,aby omówić cele i oczekiwania oraz wyrazić formalne zainteresowanie programem.

 • Kto może stać się  Partnerem Technicznym Petzl?
  • Ośrodki szkoleniowe.
  • Instytucje publiczne lub prywatne (sportowe lub przemysłowe)
 • Partner Techniczny Petzl w Polsce

  Partnerami technicznymi Petzl w Polsce są: