ULTRA RAID

Półkompresyjne skarpety do biegania

Cena: 49 zł
Kod produktu: 338
UDOSTĘPNIJ
OPIS SZCZEGÓŁOWY

Półkompresyjne skarpety przeznaczone dla biegaczy. Ultra Raid mają specjalnie zaprojektowany splot, który umożliwia prawidłowe ułożenie kostki. Szczególnie polecane są sportowcom z problemami śródstopia i podeszwy.  Skarpety te zmniejszają ryzyko kontuzji utrzymując stopę w prawidłowym ułożeniu. Zastosowane włókno Meryl® Skinlife zapobiega nieprzyjemnym zapachom i przyspiesza regeneracje skóry. Są przeciwbakteryjne i terapeutyczne. Gładkie szwy zapewniają komfort i zapobiegają otarciom. Elastyczne, specjalnie projektowane panele utrzymują stopę w odpowiedniej pozycji a także utrzymują skarpety na „swoim miejscu” zapobiegając przesuwaniu się czy zsuwaniu.

Skład: 40%  Polyamid Meryl®SkinLife, 35% LYCRA®, 25% Polyamid
Rozmiary: S=34-37 M=38-41 L=42-45 XL=46-49
Zakres temperatur: -5º C do 25º C
Cechy: Półkompresyjne ● Przeciwbakteryjne i terapeutyczne ● Wzmocnienie na palcach i pięcie ● Delikatne szwy przy palcach
Ciężar: 35 g / para

 

 
Lycra Lycra to włókno zapewniające komfort, dopasowanie, stabilność kształtu. Zapewnia doskonałą adaptację do stóp.
meryl Hypoalergiczne włókno z cząstkami srebra. Gwarantuje maksymalny komfort i utrzymuje naturalną równowagę skóry, nadaje się do wrażliwej skóry. Znacznie redukuje zapach stóp dzięki działaniu antybakteryjnemu.  Znajduje zastosowanie w każdej porze roku  dzięki zdolności termoregulacyjnej. Duża odporność na zużycie i pranie.