GRILLON PLUS

Lonża regulowana, stabilizująca w pozycji roboczej, o dużej wytrzymałości na zużycie

Lonże do stabilizacji w pozycji roboczej
Cena:
865 zł
Kod produktu:
L052EA00
Aby zamówić ten produkt zaloguj się
na konto biznesowe
Chcesz kupić jako osoba prywatna?

Lonża GRILLON PLUS, w połączeniu z urządzeniem zabezpieczającym przed upadkiem z wysokości, służy do tworzenia systemów podtrzymujących w pozycji roboczej. Pozwala na łatwe i dokładne dopasowanie długości do wymogów bieżącego miejsca pracy, tak, by zapewnić wygodną pozycję. Lina z włókna aramidowego, bardzo odporna na zużycie. W zależności od konfiguracji może być użyta pojedynczo lub podwójnie. Lonża GRILLON PLUS jest dostępna w dwóch długościach: 2 i 3 m, jest certyfikowana zgodnie z normami północnoamerykańskimi, europejskimi i rosyjskimi.

• Łatwość użycia:  system progresywnej regulacji pozwalający na precyzyjne dopasowanie do pozycji roboczej.
• Lina z włókna aramidowego zapewnia znakomitą odporność na zużycie.
• Dwie możliwości użycia:
– wpięta do dwóch bocznych koluch uprzęży gdy użytkownik pracuje z podparciem dla stóp. Wpięcie lonży do dwóch bocznych koluch zapewnia lepszy rozkład sił na poziomie pasa uprzęży. Użytkownik może precyzyjnie dopasować swoją pozycję naciskając krzywkę obrotową lonży.
– wpięta do przedniego punktu wpinania uprzęży, dzięki czemu obciążenie jest rozkładane pomiędzy pasem a taśmami udowymi. Użytkownik dopasowuje swoją pozycję naciskając uchwyt, jednocześnie trzymając wolny koniec lonży.
• Zakończenia zszywane na obu końcach, z plastikowymi osłonami, chronią linę przed tarciem i utrzymują łącznik w prawidłowej pozycji.
• Ruchoma, przesuwająca się taśma rurowa zabezpiecza linę lonży przed przecieraniem. Osłona może być ściągnięta, gdy lonża używana jest do autoasekuracji w ruchu, do dojścia do stanowiska.
• Dostępna w dwóch długościach 2,3, m. Identyfikacja długości lonży GRILLON jest błyskawiczna dzięki kolorowym etykietom znajdującym się przy zakończeniu zszywanym.
• Liny dostępne jako części zamienne.
• Certyfikacja: CE EN 358, CE EN 12841 typ C, EN 795 typ B i C, ANSI Z359.3, CSA Z259.11, EAC
• Gwarancja 3 lata.

 

Kod L052EA00 L052EA01
Długość 2 m 3 m
Ciężar 435 g 515 g
Cena 865 zł 925 zł

Informacje techniczne