Udostępnij
2023-11-22

Petzl Swift RL

Przekraczaj granice swoich możliwości dzięki nowej wersji SWIFT RL – najlepszej latarki czołowej do wielu dyscyplin sportowych.

swif rl1

 

Podczas Ultra Trail du Mont Blanc w 2019  Petzl wybrał idealny czas i miejsce na debiut nowej wszechstronnej latarki czołowej.  Była istotną innowacją dla pasjonatów aktywności outdoorowych, zawdzięczając to kompaktowej konstrukcji i zaawansowanej technologii oświetlenia. W 2023 roku będziemy świętować nową wersję SWIFT RL, z unikalnymi parametrami technicznym, dzięki którym latarka wędruje na sam szczyt w swojej klasie.

swif rl3

 

swif rl4

 

Nowy SWIFT RL waży 100 gramów, jest tak samo lekki jak jego poprzednik. Czołówka ma 1100 lumenów, zapewniając widoczność do 150 metrów. Nie każda latarka czołowa może pochwalić się zarówno mocą, jak i inteligencją, ale ta tak.  Dzięki technologii REACTIVE LIGHTING latarka automatycznie dostosowuje kształt wiązki i jej moc do potrzeb użytkownika. Mocne oświetlenie i zoptymalizowany czas świecenia oznaczają, że SWIFT RL jest zapewnia oświetlenie odpowiednie do różnych wymagań i dyscyplin sportowych – od poruszania się po stromym terenie górskim po bieganie w nocy.

 

swif rl5

 

Oprócz jasności, nową latarkę czołową SWIFT RL wyróżnia wszechstronność: sprawdzi się zarówno podczas wysokogórskiego wspinania, wyjścia skiturowego czy nocnego biegu. Jest to prawdziwie outdoorowy produkt, który zawsze chcesz mieć w plecaku i który będzie w stanie sprostać najbardziej dynamicznym i wymagającym aktywnościom.

 

swif rl6

 

Podtrzymując tradycję jakości i innowacyjności, nowy SWIFT RL potrafi to wszystko. Został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom amatorów sportów outdorowych każdego rodzaju. Lekki, mocny, wszechstronny — Twój zaufany towarzysz każdej przygody na świeżym powietrzu.

 

swif rl7

Więcej informacji o produkcie
 

Zapisz się
do newslettera

Podaj swój adres e-mail i bądź na bieżąco z najnowszymi wpisami.

Zobacz inne aktualności