Udostępnij
2023-11-22

Petzl NAO RL

Latarki czołowe NAO od dawna uważane są za złoty standard dla biegaczy na całym świecie. Nowość w ofercie, NAO RL to kultowy wybór do biegów przełajowych i ultra. Oto dziesięć powodów, dla których nie chcesz tego przegapić!

NAORL 1

Ultramocna i lekka: z maksymalną jasnością 1500 lumenów i ciężarem zaledwie 145 gramów, NAO RL ustanawia nowy standard dla latarek czołowych do biegów ultra.

Technologia REACTIVE LIGHTING®:  czujnik światła umożliwia automatyczne dostosowanie jasności i kształtu wiązki do otoczenia. Optymalizuje to żywotność baterii, zapewniając dłuższy czas świecenia, większy komfort widzenia i zmniejszenie manipulacji przy latarce. Dzięki temu możesz w pełni skoncentrować się na swoim biegu.

Długi czas świecenia: NAO RL zapewnia co najmniej 5 godzin świecenia (w trybie REACTIVE LIGHTING®, przy STANDARDOWYM poziomie jasności), czas idealny do długich biegów przełajowych lub ultra.

 

NAORL 2

Oświetlenie, które automatycznie dostosowuje się do jasności otoczenia:
NAO RL ma różne rodzaje wiązek światła i tryby oświetlenia: 
– szeroka i jednorodna wiązka do oświetlenia bliskiego zasięgu,
– mieszana wiązka (szeroka i skupiona), by widzieć blisko i daleko, i swobodnie się przemieszczać,
– trzy poziomy oświetlenia białego: MAX BURN TIME (maksymalny czas świecenia), STANDARD (kompromis między moc światła/czasem świecenia), MAX POWER (maksymalna moc światła).

Widzieć i być widocznym: ciągłe lub stroboskopowe czerwone oświetlenie z tyłu pomaga pozostać widocznym dla innych. Można go włączyć osobnym przyciskiem. Odblaskowa opaska pozwala również zwiększyć widoczność w nocy.

NAORL 3

 

Wygodna: płytka przednia NAO RL jest cienka i elastyczna, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do każdego kształtu głowy. Opaskę można szybko i łatwo regulować z tyłu.  Można też założyć dodatkowy górny pasek dla optymalnego trzymania latarki na głowie.

Wydajny i praktyczny akumulator: akumulator litowo-jonowy R1 o pojemności 3200 mAh, ładowany przez port USB-C. Umieszczony z tyłu zapewnia rozłożenie ciężaru latarki na głowie, dzięki czemu jest wyważona i wygodna w noszeniu.  Pięciostopniowy wskaźnik naładowania wskazuje dokładnie pozostałą ilość energii.  Akumulator R1 może być używany jako powerbank do ładowania innych urządzeń (telefon, zegarek itd.).

NAORL 4

 

Funkcja LOCK: funkcja pozwala uniknąć przypadkowego włączenia lampy podczas transportu lub przechowywania lub zablokować ustawienia oświetlenia podczas aktywności.

Pokrowiec do przechowywania:  sprytne rozwiązanie do przenoszenia NAO RL. Przekształca czołówkę w lampę, ale również pozwala na przechowywanie latarki wraz z zapasowym akumulatorem.

 

NAORL 5
 


 

Więcej informacji o latarce czołowej Petzl NAO RL:

NAORL 0

 

Zapisz się
do newslettera

Podaj swój adres e-mail i bądź na bieżąco z najnowszymi wpisami.