Udostępnij
2023-11-22

Ochrona przed upadkiem narzędzi

Petzl proponuje kompletne rozwiązanie zabezpieczające przed przypadkowym upadkiem narzędzi podczas pracy na wysokości.

ochrona-przed-upadkiem

 

Te produkty są zgodne z ANSI/ISEA 121-2018 – normą dotyczącą ochrony przed upadkiem przedmiotów.
 

Interfast

INTERFAST

Toolink S

TOOLEASH

Toolink S

TOOLINK S i TOOLTAPE

Toolink M

TOOLINK M

Toolink L

TOOLINK L

 

 


 

• TOOLINK S i TOOLTAPE
Dla narzędzi ważących do 2,3 kg

 

Toolink S

• TOOLINK M
Dla narzędzi ważących do 3 kg

 

Toolink M

• TOOLINK L
Dla narzędzi ważących do 5 kg

 

Toolink M

 


 

 

TOOLBAG 1.5

 

TOOLBAG 1.5
Mały woreczek na narzędzia
Woreczek na narzędzia TOOLBAG 1.5 pozwala na schowanie małych narzędzi lub elementów mocujących. System otwierania – zamykania jest prosty i można go obsługiwać jedną ręką. Wpięcie do uprzęży za pomocą akcesorium INTERFAST, które zajmuje niewiele miejsca, jednocześnie ułatwiając dostęp do woreczka. Dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji, woreczek może być używany codziennie, bez obawy o jego zużycie.  

 

TOOLBAG 3

 

TOOLBAG 3
Średni woreczek na narzędzia
Woreczek na narzędzia TOOLBAG 3 pozwala na schowanie narzędzi. System otwierania – zamykania jest prosty i można go obsługiwać jedną ręką. Wpięcie do uprzęży za pomocą akcesorium INTERFAST, które zajmuje niewiele miejsca, jednocześnie ułatwiając dostęp do woreczka. Dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji, woreczek może być używany codziennie, bez obawy o jego zużycie.

 

 

TOOLBAG 6

 

TOOLBAG 6
Duży woreczek na narzędzia
Woreczek na narzędzia TOOLBAG 6 pozwala na schowanie wielu narzędzi. System otwierania – zamykania jest prosty i można go obsługiwać jedną ręką. Wpięcie do uprzęży za pomocą akcesorium INTERFAST, które zajmuje niewiele miejsca, jednocześnie ułatwiając dostęp do woreczka. Dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji,woreczek może być używany codziennie, bez obawy o jego zużycie.

 

 

INTERFAST

 

INTERFAST
Akcesorium do szybkiego łączenia produktów TOOLBAG i TOOLEASH
INTERFAST to akcesorium umożliwiające jednoczesne połączenie woreczka na narzędzia TOOLBAG i taśmy chroniącej przed upadkiem narzędzi TOOLEASH. Jest kompatybilne ze wszystkimi uprzężami, które maja szlufki na uchwyty na narzędzia. Zwarta i wytrzymała konstrukcja zapewnia zabezpieczenie dla całości wpiętych elementów podczas pracy na wysokości.

 

 

TOOLEASH

 

TOOLEASH
Elastyczna taśma chroniąca narzędzia o ciężarze do 5 kg przed upadkiem z wysokości
Elastyczna taśma TOOLEASH pozwala na wpięcie narzędzi oraz ich ochronę przed przypadkowym upadkiem podczas prac na wysokości. Taśma ma dużą wytrzymałość i zajmuje niewiele miejsca na uprzęży. Uniwersalny system połączenia umożliwia trwałe wpięcie narzędzi lub zmianę w zależności od potrzeby. TOOLEASH jest elementem kompletnego rozwiązania chroniącego narzędzie przed upadkiem z wysokości.

 

 

TOOLINK S i TOOLTAPE

 

TOOLINK S i TOOLTAPE
Uchwyt do narzędzi ważących do 2,3 kg (zestaw 5 taśm TOOLINK S i taśmy samoprzylepnej TOOLTAPE)
TOOLINK S to uchwyt umożliwiający przymocowanie i zabezpieczenie narzędzia bez otworu lub ze śliską i prostą rękojeścią. Można go zamocować do narzędzi ważących do 2,3 kg przy pomocy taśmy samoprzylepnej TOOLTAPE. Ergonomiczny punkt wpinania pozwala na łatwe wpinanie i wypinanie narzędzia..

 

 

TOOLINK M

 

TOOLINK M
Uchwyt do narzędzi ważących do 3 kg (zestaw 5 sztuk)
TOOLINK M to uchwyt umożliwiający przymocowanie i zabezpieczenie narzędzia z otworem, ważącego do 3 kg. Ergonomiczny punkt wpinania pozwala na łatwe wpinanie i wypinanie narzędzia.

 

 

TOOLINK L

 

TOOLINK L
Uchwyt do narzędzi ważących do 5 kg (zestaw 5 sztuk)
TOOLINK L to uchwyt umożliwiający przymocowanie i zabezpieczenie narzędzia z otworem, ważącego do 5 kg. Ergonomiczny punkt wpinania pozwala na łatwe wpinanie i wypinanie narzędzia.

 

 

MINO

 

MINO
Karabinek-akcesorium (nie jest ŚOI)
MINO to mały i lekki karabinek-akcesorium, idealny do wpinania różnego typu akcesoriów do uprzęży. Jest ergonomiczny i łatwy w manipulacjach, nawet w rękawiczkach. MINO jest sprzedawany pojedynczo lub z dwoma akcesoriami (poprzeczka chroniąca przed odwróceniem typu CAPTIV oraz poprzeczka blokująca typu LOCK). Ten produkt nie jest środkiem ochrony indywidualnej (ŚOI).

 

 


 

 

Jak używać rozwiązań chroniących narzędzia przed upadkiem z wysokości:

Zapisz się
do newslettera

Podaj swój adres e-mail i bądź na bieżąco z najnowszymi wpisami.