CROSS MOUNTAIN

Skarpety biegowe – lato

Skarpetki biegowe
Cena:
45 zł
Kod produktu:
330
Aby zamówić ten produkt zaloguj się
na konto biznesowe
Chcesz kupić jako osoba prywatna?

Skarpety biegowe wykonane głównie z włókna Coolmax®, które dzięki specjalnej budowie szybko odprowadza pot od ciała pozostając suche stopy nawet przy bardzo intensywnym treningu. Skarpety Cross Mountain dają poczucie świeżości, suchości i zabezpieczają przed otarciami i pęcherzami. Specjalna konstrukcja daje maksymalną oddychalność i chłodzenie stopy nawet przy bardzo wymagających aktywnościach. Na palcach i pięcie zastosowano wzmocnienia z Cordury®, które chronią przed uderzeniami i obtarciami, a także zwiększają wytrzymałość skarpet na przetarcia. Elastyczne wstawki z Lycra® świetnie dopasowują skarpetę do stopy i utrzymują materiał we właściwym miejscu. Bezszwowa konstrukcja i ścieg o strukturze plastra miodu zapewniają swobodę ruchu i komfort.

Skład: 75% COOLMAX® 15% LYCRA® 6% CORDURA® 4% Poliamid
Rozmiary: S=34-37 M=38-41 L=42-45 XL=46-49
Temperatura: Komfort od -5º C do +25º C
Cechy: Maksymalne dopasowanie i zmniejszenie ryzyka powstawania pęcherzy dzięki włóknom Lycra ● Usztywnienie podbicia  Wzmocnienie na palcach i pięcie z CORDURA® ● Bezszwowe
Ciężar: 35 g / para

 

 

Lycra Lycra to włókno zapewniające komfort, dopasowanie, stabilność kształtu. Zapewnia doskonałą adaptację do stóp.
Coolmax Techniczne tworzywo, wykorzystywane w odzieży sportowej, w którym wykorzystane są zalety specjalnego czterokanałowego włókna Invista, które odprowadza pot od ciała i daje poczucie świeżości, suchości i wygody.
cordura Odporna na przecieranie, rozdzieranie i przekłuwanie. Zapewnia solidność
i trwałość bez zwiększania ciężaru.

Informacje techniczne