ULTRA RAID

Półkompresyjne skarpety do biegania

Skarpetki biegowe
Cena:
49 zł
Kod produktu:
338
Aby zamówić ten produkt zaloguj się
na konto biznesowe
Chcesz kupić jako osoba prywatna?

Półkompresyjne skarpety przeznaczone dla biegaczy. Ultra Raid mają specjalnie zaprojektowany splot, który umożliwia prawidłowe ułożenie kostki. Szczególnie polecane są sportowcom z problemami śródstopia i podeszwy.  Skarpety te zmniejszają ryzyko kontuzji utrzymując stopę w prawidłowym ułożeniu. Zastosowane włókno Meryl® Skinlife zapobiega nieprzyjemnym zapachom i przyspiesza regeneracje skóry. Są przeciwbakteryjne i terapeutyczne. Gładkie szwy zapewniają komfort i zapobiegają otarciom. Elastyczne, specjalnie projektowane panele utrzymują stopę w odpowiedniej pozycji a także utrzymują skarpety na „swoim miejscu” zapobiegając przesuwaniu się czy zsuwaniu.

Skład: 40%  Polyamid Meryl®SkinLife, 35% LYCRA®, 25% Polyamid
Rozmiary: S=34-37 M=38-41 L=42-45 XL=46-49
Zakres temperatur: -5º C do 25º C
Cechy: Półkompresyjne ● Przeciwbakteryjne i terapeutyczne ● Wzmocnienie na palcach i pięcie ● Delikatne szwy przy palcach
Ciężar: 35 g / para

 

 

Lycra Lycra to włókno zapewniające komfort, dopasowanie, stabilność kształtu. Zapewnia doskonałą adaptację do stóp.
meryl Hypoalergiczne włókno z cząstkami srebra. Gwarantuje maksymalny komfort i utrzymuje naturalną równowagę skóry, nadaje się do wrażliwej skóry. Znacznie redukuje zapach stóp dzięki działaniu antybakteryjnemu.  Znajduje zastosowanie w każdej porze roku  dzięki zdolności termoregulacyjnej. Duża odporność na zużycie i pranie.

Informacje techniczne