TRAIL RUNNING

Skarpety biegowe

Skarpetki biegowe
Cena:
39 zł
Kod produktu:
335
Aby zamówić ten produkt zaloguj się
na konto biznesowe
Chcesz kupić jako osoba prywatna?

Skarpety sportowe przeznaczone głównie dla biegaczy wykonane z włókna Coolmax®, które zapewnia maksymalną oddychalność i szybkie odprowadzanie wilgoci, dzięki czemu stopy pozostają suche nawet przy bardzo intensywnym treningu. Specjalnie skonstruowane włókna odprowadzają pot od ciała pozostawiając poczucie świeżości, suchości i wygody, a co najważniejsze zabezpieczają skórę przed otarciami i powstawaniem pęcherzy. Zastosowany ścieg typu „plaster miodu” pozwala na lepszą przepuszczalność i wspomagając działanie Coolmax® utrzymuje chłodzenie skóry podczas aktywności. Wygodę zapewniają gładkie szwy i prążkowana podeszwa, która zapobiega przemieszczaniu się skarpety podczas ruchu.

Skład: 68% COOLMAX®  24% Poliamid  8% LYCRA® 
Rozmiary:  S=34-37 M=38-41 L=42-45 XL=46-49
Temperatura: Komfort od -5ºC do +25ºC
Cechy: Dwuwarstwowa tkanina ● Mała gęstość tkania ● Zewnętrzna powierzchnia podeszwy w prążki ● Wzmocnienie na palcach i pięcie ● Delikatne szwy przy palcach ● Zewnętrzna warstwa z poliamidu
Ciężar: 32 g / para

 

Lycra Lycra to włókno zapewniające komfort, dopasowanie, stabilność kształtu. Zapewnia doskonałą adaptację do stóp.
Coolmax Techniczne tworzywo, wykorzystywane w odzieży sportowej, w którym wykorzystane są zalety specjalnego czterokanałowego włókna Invista, które odprowadza pot od ciała i daje poczucie świeżości, suchości i wygody.

Informacje techniczne