EVEREST

Podwójne skarpety górskie – zima

Skarpetki trekkingowe zima
Cena:
99 zł
Kod produktu:
403
Aby zamówić ten produkt zaloguj się
na konto biznesowe
Chcesz kupić jako osoba prywatna?

Rewelacyjne, dwuwarstwowe skarpety przeznaczone do działań w ekstremalnych warunkach gór wysokich. Idealne dopasowanie zapewnia podwójna konstrukcja skarpety. Zewnętrzna warstwa dzięki wzmocnieniom o wysokiej gęstości służy lepszej amortyzacji i ochronie przed uszkodzeniami mechanicznymi pochłaniając tarcie i uderzenia. Warstwa wewnętrzna chroni skórę i podnosi komfort termiczny stopy. Skomponowana głównie z włókna THERMOLITE® z pustym rdzeniem gromadzi i magazynuje ciepło ciała zapobiegając przegrzewaniu się i poceniu stopy. Płaskie szwy, wzmocnienia na palcach i pięcie oraz przyjemny w dotyku i rozciągliwy materiał sprawiają, że model ten jest jedną z najlepszych propozycji dla alpinistów.

Skład:
Skarpetka zewnętrzna: 78% THERMOLITE®  14% LYCRA 8% Poliamid
Skarpetka wewnętrzna: 68% THERMOLITE®  25% Poliamid  7% LYCRA®
Rozmiary: S=31-35  M=36-40 L=41-45 XL=46-49
Temperatura: Komfort do -30º C
Cechy (skarpetka zewnętrzna): Podwójna skarpetka ● Dwie warstwy ● Wzmocnienie na palcach i pięcie ● Delikatne szwy przy palcach
Cechy (skarpetka zewnętrzna): Wzmocnienie na palcach i pięcie 
Ciężar: 120 g / para

 

 

Lycra Lycra to włókno zapewniające komfort, dopasowanie, stabilność kształtu. Zapewnia doskonałą adaptację do stóp.
Thermolite Thermolite® Base  kanalikowe włókno, które utrzymuje wilgoć z daleka od skóry oraz doskonale izolują bez zwiększania ciężaru materiału. Zalecany do uprawiania sportu w ekstremalnych temperaturach.
drytex comfort Rewolucyjna technologia włókna DryTex® Comfort zapewnia do ochronę przed ciepłem i wilgocią. Wielowłóknowa struktura umożliwia szybką ewakuację potu, jednocześnie zapewniając wentylację dla odświeżenia i wysuszenia skóry.

Informacje techniczne