ANDES

Skarpety trekkingowe – lato

Skarpetki trekkingowe lato
Cena:
49 zł
Kod produktu:
334
Aby zamówić ten produkt zaloguj się
na konto biznesowe
Chcesz kupić jako osoba prywatna?

Kompozycja włókien COOLMAX®  i X- Static® dają poczucie długotrwalej świeżości sprawiając, że skarpety Andes świetnie nadają się  na letnie i wiosenne długie trekkingi. Włókna z zawartością srebra dają skarpetom właściwości antybakteryjne oraz niwelują nieprzyjemne zapachy.

 

Skład: 42% COOLMAX®  22% Bawełna 18% Polyamid  15% LYCRA® fiber  3% X-Static®
Rozmiary: S=34-37 M=38-41 L=42-45 XL=46-49
Temperatura: Komfort do 20º C
Cechy:  Przeciwbakteryjne i terapeutyczne ● Dwuwarstwowa tkanina ● Wzmocnienie na palcach i pięcie ● Usztywnienie podbicia
Ciężar: 48 g / para

 

bawełna Naturalne włókno roślinne, miękkie, zapewniające izolację. Bawełna  to świeża, lekka, łatwa do konserwacji i chłonna tkanina. To włókno jest idealne dla ciepłych klimatów
Lycra Lycra to włókno zapewniające komfort, dopasowanie, stabilność kształtu. Zapewnia doskonałą adaptację do stóp.
Coolmax Techniczne tworzywo, wykorzystywane w odzieży sportowej, w którym wykorzystane są zalety specjalnego czterokanałowego włókna Invista, które odprowadza pot od ciała i daje poczucie świeżości, suchości i wygody.
xstatic X-STATIC® jest włóknem składającym się w 99,9% z czystego srebra, na stałe połączoną z włóknem tekstylnym. Przeciwbakteryjne, eliminuje przykre zapachy, naturalne, chłodniejsze w lecie i cieplejsze w zimie (przewodzenie ciepła,) jest antystatyczne i terapeutyczne.

Informacje techniczne