Weryfikacja uprawnień do kontroli SOI - aktualizacja


CERTYFIKATY I LISTY NA WWW

Zgodnie z zapowiedzią usuwamy z listy kontrolerów osoby, które mając certyfikaty starsze niż 3-letnie (czyli wystawione do końca 2015 roku), nie zgłosiły się do weryfikacji. Usunięcie z listy jest równoznaczne z cofnięciem uprawnień kontrolera SOI. Przywrócenie uprawnień po weryfikacji (a nie po powtarzaniu kursu podstawowego).

W wykazie na naszej www nie zamieściliśmy również osób z ważnymi certyfikatami, które nie przekazały nam zgody na przetwarzanie danych, ani osobiście, ani w wersji elektronicznej, mailem. Oczywiście nie oznacza to utraty uprawnień, które są aktualne, dopóki nie minie 3-letni okres ważności.

Ze względu na zmiany administracyjne w firmie istnieje obawa, że niektóre dane mogły zostać pominięte. Jeżeli ktoś nie odnajdzie się na liście, a ma ważny certyfikat, bardzo prosimy o zgłoszenie tego braku mailem, wraz z podaniem daty swojego kursu. Listę uzupełnimy, a za utrudnienia przepraszamy.

ORGANIZACYJNE

Ze względu na bardzo dużą ilość zgłoszeń na kursy podstawowe i rozbudowaną korespondencję mailową oraz rozliczne telefony prosimy o pilnowanie swoich zgłoszeń. Nie jesteśmy w stanie śledzić indywidualnych życzeń i oczekiwań. Podawane będą zawczasu terminy kolejnych kursów, na które należy zgłaszać się mailowo. Tylko takie zgłoszenia, wraz z podaniem danych personalnych, adresu i nr telefonu będziemy brać pod uwagę. Rozmowy telefoniczne, traktowane jako informacyjne, nie będą uznawane jako definitywne zgłoszenie na kurs. Jeśli na podany przez nas termin nie uzyskamy minimum kandydatów (liczebność kursu to 2 - 4 os.), będzie to równoznaczne z przepadnięciem terminu. Na www zamieszczać będziemy na bieżąco wykaz osób zgłaszających się, tak więc na bieżąco będzie można śledzić, czy kurs odbędzie się, czy nie. Aby zgłaszający się kandydat mógł odnaleźć się na liście na www potrzebna będzie zgoda na przetwarzanie danych. Tak więc w mailu zgłoszeniowym proszę dopisać: „wyrażam zgodę na umieszczenie mojego nazwiska na liście kandydatów na kurs kontroli SOI w dniach …”