Petzl Swift RL

            Nowa wersja latarki czołowej SWIFT RL jest dostępna

Nowa wersja latarki czołowej SWIFT RL jest dostępna


Przekraczaj granice swoich możliwości dzięki nowej wersji SWIFT RL - najlepszej latarki czołowej do wielu dyscyplin sportowych.

 

 

 


Podczas Ultra Trail du Mont Blanc w 2019  Petzl wybrał idealny czas i miejsce na debiut nowej wszechstronnej latarki czołowej.  Była istotną innowacją dla pasjonatów aktywności outdoorowych, zawdzięczając to kompaktowej konstrukcji i zaawansowanej technologii oświetlenia. W 2023 roku będziemy świętować nową wersję SWIFT RL, z unikalnymi parametrami technicznym, dzięki którym latarka wędruje na sam szczyt w swojej klasie.

 

 

Nowy SWIFT RL waży 100 gramów, jest tak samo lekki jak jego poprzednik. Czołówka ma 1100 lumenów, zapewniając widoczność do 150 metrów. Nie każda latarka czołowa może pochwalić się zarówno mocą, jak i inteligencją, ale ta tak.  Dzięki technologii REACTIVE LIGHTING latarka automatycznie dostosowuje kształt wiązki i jej moc do potrzeb użytkownika. Mocne oświetlenie i zoptymalizowany czas świecenia oznaczają, że SWIFT RL jest zapewnia oświetlenie odpowiednie do różnych wymagań i dyscyplin sportowych - od poruszania się po stromym terenie górskim po bieganie w nocy.

 

 

Oprócz jasności, nową latarkę czołową SWIFT RL wyróżnia wszechstronność: sprawdzi się zarówno podczas wysokogórskiego wspinania, wyjścia skiturowego czy nocnego biegu. Jest to prawdziwie outdoorowy produkt, który zawsze chcesz mieć w plecaku i który będzie w stanie sprostać najbardziej dynamicznym i wymagającym aktywnościom.

 

 

Podtrzymując tradycję jakości i innowacyjności, nowy SWIFT RL potrafi to wszystko. Został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom amatorów sportów outdorowych każdego rodzaju. Lekki, mocny, wszechstronny — Twój zaufany towarzysz każdej przygody na świeżym powietrzu.

 


Więcej informacji o produkcie