Petzl SWIFT RL PRO

           Nowość: latarka czołowa Petzl SWIFT RL PRO do prac przemysłowych

Nowość: latarka czołowa Petzl SWIFT RL PRO do prac przemysłowych


Latarka czołowa SWIFT RL PRO ma 900 lumenów. Jest najmocniejszą z ultrakompaktowych latarek czołowych Petzl. Dzięki technologii REACTIVE LIGHTING latarka analizuje ilość światła otoczenia i dostosowuje błyskawicznie i automatycznie kształt wiązki i jej moc do potrzeb użytkownika. Dzięki mieszanej i skupionej wiązce światła, oświetleniu biały lub czerwonym, latarka SWIFT RL PRO stanie się ulubionym narzędziem podczas wszelkich prac wykonywanych w ciemnościach lub słabym świetle.

 

 


1. Lekka i mocna: tylko 123 g i 900 lumenów maksimum.

2. Mieszana i skupiona  wiązka światła zapewnia skuteczne oświetlenie zarówno z bliska i  daleka oraz podczas przemieszczania się.

3. SWIFT RL PRO ma również światło czerwone łączące wygodne oświetlenie i dyskrecję.

4. Latarka jest wyposażona w technologię REACTIVE LIGHTING® co oznacza, że wszystkie manipulacje przy latarce są ograniczone do minimum. Czujnik światła automatycznie dopasowują kształt wiązki i ilość światła, wydłużając czas świecenia.

5. W trybie pracy w zasięgu rąk (REACTIVE LIGHTING®), latarka ma 100 lumenów, 35 m zasięgu , czas świecenia wynosi  od 10 do 50 h.

6. W trybie oświetlenia bliskiego zasięgu (REACTIVE LIGHTING®), latarka ma 300 lumenów, 55 m zasięgu , czas świecenia wynosi od 5 do 40 h.

7. W trybie oświetlenia dalekiego zasięgu (REACTIVE LIGHTING®), latarka ma 550  lumenów, 150 m zasięgu , czas świecenia wynosi od 4 do 50 h.

8. W trybie przemieszczania się (REACTIVE LIGHTING®), latarka ma  900 lumenów, 150 m zasięgu, czas świecenia wynosi od 2 do 30 h.

9. Latarka może być również używana w trybie STANDARD LIGHTING, który włącza się przez przytrzymanie włącznika.

10 . SWIFT RL PRO jest dostarczana z opaską elastyczną (możliwość wypięcia i wyprania) do normalnego użytkowania i z płytką do zamontowania na każdym kasku przemysłowym Petzl. Używając dodatkowych akcesoriów montażowych można ją założyć na kaski innych producentów.

11. Latarka czołowa SWITF RL RL jest prosta w użyciu, jeden przycisk obsługuje wszystkie funkcje: włączenie/ wyłączenie, zmianę trybów i poziomów światła, blokadę.

12. Przycisk posiada funkcję LOCK, która pozwala na zablokowanie latarki, chroniąc ją przed przypadkowym włączeniem lub na zablokowanie ustawień oświetlenia podczas użytkowania.

13. Akumulator litowo-jonowy 2350 mAh można łatwo ładować za pomocą kabla micro-USB. Czas ładowania: 6h

14. SWIFT RL posiada pięciopoziomowy wskaźnik naładowania akumulatora, dzięki któremu można dokładnie ocenić pozostała ilość energii.

15. Certyfikacja IPX4 zapewnia ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.


Latarka czołowa SWIFT RL PRO zapewnia odpowiednie światło we właściwym czasie, dla komfortu  optycznego podczas prac przy i precyzji,  gdy wymagana jest uwaga na detale lub do pełnej dyskrecji, gdy jest to niezbędne.

 

Więcej informacji o technologii REACTIVE LIGHTING® :

 

 

 

 


 

 
SWIFT RL PRO ACCU SWIFT RL PRO Pokrowiec SWIFT RL PRO