Petzl Parki Linowe 2019

  Nowy katalog Petzl Parki Linowe 2019 jest dostępny

Nowy katalog Petzl Parki Linowe 2019 jest dostępny


Parki linowe są wrotami do przygody w ekspozycji. Doświadczając nowego wymiaru, dzieci i dorośli podejmują wyzwania, bawią się i zachwycają. Naszą misją jest dostarczenie im tego wyjątkowego przeżycia.

Produkty Petzl do parków linowych został opracowane w taki sposób, żebyście mogli zaoferować klientom jak najlepsze usługi. Sprzęt musi być trwały i praktyczny oraz musi ułatwiać wam codzienną pracę. Dla klientów ergonomia i wygoda są najważniejsze.  Nasze produkty zostały pomyślane w taki sposób, by odpowiedzieć na te wymagania.

Dla instruktorów przygotowaliśmy nowy JAG RESCUE KIT z I'D EVAC, umożliwiający łatwą i szybką ewakuację osoby, która utknęła na trasie. Kask STRATO VENT zapewnia stabilność i komfort podczas całodziennego użytkowania. Nowa uprząż PANJI, przeznaczona dla klientów, została opracowana w taki sposób, by się ją łatwo używało, regulowało i żeby była trwała. Klamry DOUBLEBACK ze stali nierdzewnej, szerokie taśmy zapewniają dużą trwałość podczas intensywnego użytkowania, również w środowiskach wilgotnych i zasolonych.
Odkryjcie specjalnie wybrane produkty z naszej oferty w tym nowym katalogu 2019.

 

Pobierz: