Petzl Duo

             Mocne latarki czołowe do użycia w strefie ATEX

Mocne latarki czołowe do użycia w strefie ATEX


Latarki czołowe DUO są przeznaczone do użycia w trudnych środowiskach, z atmosferą wybuchową ATEX strefa 1/21 lub strefa 2/22. Wyposażone w funkcję FACE2FACE, umożliwiają użytkownikom zwrócenie się twarzą w twarz bez oślepienia drugiej osoby. Wytrzymałe, mocne, z możliwością zamontowania na kasku, przeznaczone są do intensywnego użytkowania w przemyśle, konserwacji, inspekcji.


Latarki czołowe z certyfikacją ATEX, do użycia w atmosferze wybuchowej


Latarki czołowe DUO zostały opracowane do używania w trudnych środowiskach. Mogą być używane w atmosferach wybuchowych. W zależności od modelu mają certyfikację ATEX strefa 1/21 lub strefa 2/22 (z wyjątkiem DUO S).

 

 

Oświetlenie gwarantowane w określonym czasie


Technologia CONSTANT LIGHTING zapewnia stałe oświetlenie, którego parametry nie zmniejszają się w miarę rozładowywania baterii lub akumulatora. Gdy baterie lub akumulator są prawie zupełnie rozładowane, latarka przełącza się automatycznie na tryb rezerwowy o niewielkiej jasności, by przedłużyć czas świecenia.

 

 

Skuteczność i komfort podczas pracy zespołowej

 

Funkcja FACE2FACE umożliwia zwrócenie się twarzą w twarz bez oślepienia drugiej osoby. Po jej włączeniu uruchamia się czujnik wykrywający inne latarki czołowe DUO w promieniu 8 metrów, automatycznie zmniejszając jasność, jeżeli latarki są skierowane ku sobie. Oświetlenie wraca do poprzedniego poziomu, gdy inna latarka przestaje być w jej zasięgu.

 

 

 

Mocne latarki wielowiązkowe

 

Latarki czołowe DUO, dzięki kilku wiązkom światła oraz kilku trybom świecenia, są odpowiednie do każdej sytuacji: pracy w zasięgu rąk, przemieszczania się i dalekiego oświetlenia. Tryb BOOST umożliwia chwilowe skorzystanie z maksymalnej mocy latarki.

 

 

 

Komfort, ergonomia, wytrzymałość


Ciężar latarki jest równo rozłożony dzięki akumulatorowi, który znajduje się z tyłu kasku. Latarki czołowe DUO można zamocować do wszystkich kasków stosując dostarczone płytki lub akcesorium PRO ADAPT. Są wytrzymałe, dostosowane do użytkowania w środowiskach przemysłowych, w trudnych warunkach (deszcz, śnieg, błoto, niska temperatura).

 

 

 

Wybór latarki czołowej

Zasilanie akumulatorowe i certyfikacja do działania w atmosferze wybuchowej ATEX strefa 1/21
 
  Zasilanie bateriami i certyfikacja do działania w atmosferze wybuchowej ATEX strefa 2/22
 
  Zasilanie akumulatorowe zapewnia długi czas świecenia

 
   
DUO Z1   DUO Z2   DUO S

 

 

 

 

 

włącz polskie napisy