Daniel Stroinski w Team Petzl Polska

          Team Petzl Polska się znów powiększa. Dołączył do nas Daniel Stroinski

Team Petzl Polska się znów powiększa. Dołączył do nas Daniel Stroinski


Daniel Stroinski   wielki pasjonat sportu i zdrowego trybu życia, pogromca biegów górskich, przeszkodowych i militarnych. Miłośnik siłowni, crossfitu i sportów ekstremalnych. Uwielbiający sportową rywalizację i adrenalinę. Nieprzerwanie podnoszący sobie poprzeczkę, udawadniając, że nie ma rzeczy niemożliwych.
Rekordzista tegorocznej Zamieci24h (135 km), Kreta Hardcore 2021 (378 km), Beskidy Ultra Trail Challenge 2021 (330 km). 
Dwukrotny zwycięzca Runmageddonu Sahara 2020, 2019 (120, 100 km), Runmageddonu Kaukaz 2018 (100 km), Katorżnika (2021, 2013) i Selekcji (2014, 2011, 2009) gry terenowej opartej na metodach rekrutacji do jednostek specjalnych jak GROM, SAS. Daniel jest jedną z dwóch w osób w Polsce, która ukończyła „Selekcje” trzy razy. Od 2015 roku również instruktor na tej imprezie. 

 

Recepta na sukces:
"To przede wszystkim konsekwencja, upór, cierpliwość i samodyscyplina oraz oczywiście pasja i ciężka, systematyczna praca to one stanowią podstawę na drodze do sukcesu".

Rzekło się, że osoby urodzone w niedzielę są leniwe w życiu… chyba nie w tym przypadku. Daniel, urodził się 4 kwietnia 1982 roku w małej miejscowości Rydułtowy. Od małego posiadał pasję do sportu, a w szczególności do piłki nożnej w którą jakby zliczyć łącznie czas to uzyskalibyśmy ponad 25 lat gry na różnych szczeblach w Polsce i Wielkiej Brytanii, gdzie swego czasu mieszkał przez 5 lat. Mając 18 lat usłyszał, że posiada za słabe warunki fizyczne do gry na wyższym szczeblu, i wtedy rozpoczęła się jego pasja do siłowni, która trwa do dnia dzisiejszego. W 2013 roku rozpoczęła się przygoda z biegami górskimi i crossfit’em, który zagościł w Polsce. W między czasie ukończył kilkukrotnie legendarną „Selekcję” Arkadiusza Kupsa, co przekształciło się zamiłowanie do biegów militarnych oraz przeszkodowych. Na pytanie, dlaczego to wszystko robi, odpowiada, że „trzeba coś w życiu robić, aby nie było nudne”. Może dlatego, że jest introwertykiem to jego głównym mottem jest powiedzenie „pracuj ciężko w ciszy, niech efekty robią hałas”. Na co dzień pracuje jako informatyk w dużej korporacji. Aby móc pogodzić pasję do sportu i kolejnych wyzwań z codziennymi obowiązkami, Daniel interesuje się zdrowym trybem życia i biohacking’iem, który stara się wdrażać w swoje życie. Kiedy może to uwielbia słuchać muzyki w dość szeroki spektrum gatunków zaczynając od muzyki filmowej, poprzez polski hip-hop, kończąc na muzyce elektronicznej (trance, minimal, dubstep).

 

 

DANIEL! WITAJ W TEAMIE!