Akcesoria do kasków Petzl VERTEX i STRATO

                   Wszystko co należy wiedzieć o akcesoriach do kasków  Petzl VERTEX i STRATO

Wszystko co należy wiedzieć o akcesoriach do kasków Petzl VERTEX i STRATO


Wszystko co należy wiedzieć o akcesoriach do kasków VERTEX i STRATO

Profesjonaliści pracujący na wysokości oraz na ziemi, wiedza że ochrona głowy to coś więcej niż tylko noszenie kasku. Dlatego Petzl rozwinął kompletną gamę akcesoriów, które umożliwią wam spersonalizowanie kasku w zależności od wykonywanego zadania (pracy). Osłony wzroku, ochrona na osłonę, uchwyt  na identyfikator, osłona karku, latarki czołowej… wszystko jest to jest kompatybilne z kaskami VERTEX i STRATO  (VENT, HI-VIZ…) i instaluje się w kilka sekund.

 

 

Modułowe akcesoria

Bogata gama osłon, latarek czołowych i akcesoriów:
- osłony do ochrony wzroku, do ochrony przed porażeniem łukiem elektrycznym, specjalne osłony do prac arborystycznych,

- latarki czołowe do oświetlania,

- uchwyt na identyfikator, osłona karku, osłony na kaski, paski pod brodę.

 

Łatwość instalacji dzięki znakomitej modułowości

 

W kilka sekund wszystkie kaski Petzl można dostosować do specyficznych potrzeb dotyczących dodatkowej ochrony lub oświetlenia, stosując system EASYCLIP lub różne otwory montażowe.

EASYCLIP jest systemem bocznego mocowania, umożliwiającym szybkie zainstalowanie osłony.

Prosty w instalacji, jest kompatybilny ze wszystkimi kaskami i osłonami Petzl. Dostarczany z każdą osłoną wzroku.

 

 

 

 

 

Osłony

• VIZIR

Osłona VIZIR chroni oczy przed uderzeniami i bryzgami. Można ją łatwo założyć na kaski VERTEX i STRATO, dzięki systemowi mocowania EASYCLIP. Posiada również powłokę chroniącą przed zarysowaniami i zaparowaniem.

• VIZIR SHADOW

Osłona VIZIR SHADOW chroni oczy przed uderzeniami i bryzgami. Można ją łatwo założyć na kaski VERTEX i STRATO, dzięki systemowi mocowania EASYCLIP. Posiada filtr o stopniu ochrony 2,5 chroniący przed promieniowaniem słonecznym oraz obróbkę przeciw zarysowaniu i zaparowaniu.

• VIZEN

Osłona VIZEN chroni przed łukiem elektrycznym. Oferuje pełną ochronę wzroku i twarzy, a jednocześnie duże pole widzenia. Można ją łatwo założyć na kaski VERTEX i STRATO, dzięki systemowi mocowania EASYCLIP. Posiada również powłokę chroniącą przed zarysowaniami i zaparowaniem.

• VIZEN MESH

Pełna osłona do arborystyki VIZEN MESH chroni przed uderzeniami wiórów i ścinków. Zapewnia całkowitą ochronę twarzy przy jednoczesnym zachowaniu dobrej widoczności. Można ją łatwo założyć na kaski VERTEX i STRATO, dzięki systemowi mocowania EASYCLIP.

• Klipsy do maski do spawania

Klips przystosowujący, umożliwiający instalację maski do spawania Bollé
 

 

Akcesoria


• Uchwyt na identyfikator, do kasków VERTEX® i STRATO

Uchwyt na identyfikator, do kasków VERTEX i STRATO pozwala na szybką identyfikację pracownika. Łatwy do zainstalowania, zapewnia skuteczną ochronę wizytówki przed deszczem.

• Osłona karku do kasków VERTEX® i STRATO

Odblaskowa osłona karku do kasków VERTEX i STRATO zapewnia skuteczną ochronę przed deszczem i słońcem. Dzięki fluorescencyjnym kolorom zapewnia optymalną widoczność pracownika, w dzień i w nocy. Występuje w dwóch kolorach.

• Osłona do kasku VERTEX®

Osłona do kasku VERTEX jest łatwa do założenia, chroni skorupę przed zabrudzeniami i natryskiwaniem.

• Osłona do kasku STRATO

Osłona do kasku STRATO jest łatwa do założenia, chroni skorupę przed zabrudzeniami i natryskiwaniem.

• Pokrowiec do kasków VERTEX® i STRATO

Pokrowiec chroniący kaski VERTEX i STRATO podczas przechowywania i transportu. Wyposażony w zamykaną wewnętrzną kieszeń - chroni akcesoria.

• Pasek pod brodę DUAL, do kasków VERTEX® i STRATO

Wymienny pasek pod brodę do kasków VERTEX i STRATO. Pozwala na zmianę wytrzymałości paska pod brodę, by dostosować kask do różnych warunków pracy: praca na wysokości i praca na ziemi. Dostępny w dwóch kolorach i wersji wydłużonej.

• Opaska z pianką zapewniająca komfort, do kasków VERTEX i STRATO  

Opaska z pianką zapewniająca komfort, standardowa lub pochłaniająca pot, gotowa do założenia na kask VERTEX lub STRATO, by przedłużyć żywotność produktu.

• Pianka zapewniająca komfort, do kasków VERTEX® i STRATO

Pianka zapewniająca komfort, standardowa lub absorbująca pot, do zamontowania w kaskach VERTEX lub STRATO.

• Pianka górna do kasku STRATO

Pianka górna do zainstalowania w skorupie wewnętrznej kasku STRATO, by przedłużyć żywotność produktu. Wygodna i absorbująca pot. Można ją prać w pralce.

• Naklejki przeźroczyste do kasków VERTEX® i STRATO

Naklejki przeźroczyste do personalizacji kasku VERTEX i STRATO przy pomocy niezmywalnego pisaka albo drukarki laserowej.

• Naklejki odblaskowe do VERTEX®

Naklejki odblaskowe do zwiększenia widzialności kasków VERTEX

• Naklejki odblaskowe do STRATO

Naklejki odblaskowe do zwiększenia widzialności kasków STRATO

 

Czapki i kominiarka

 


• LINER

LINER to czapka wykonana z oddychającego materiału, który odprowadza pot i szybko schnie. Dopasowany kształt, bez szwów, pozwala na wygodne noszenie pod kaskiem, nie przeszkadzając użytkownikowi.

• BEANIE

BEANIE jest czapką chroniąca głowę podczas zimnych i wietrznych dni. Konstrukcja optymalizuje izolację termiczną i odprowadzanie wilgoci. Dopasowany kształt, bez szwów, boczna wentylacja pozwala na wygodne noszenie pod kaskiem, nie przeszkadzając użytkownikowi.

• BALACLAVA

BALACLAVA to kominiarka chroniąca głowę, twarz i szyję podczas zimnych i wietrznych dni. Konstrukcja optymalizuje izolację termiczną i odprowadzanie wilgoci. Dopasowany kształt, bez szwów, wentylacja pozwala na wygodne noszenie pod kaskiem, nie przeszkadzając użytkownikowi.