MOUNT TRACK

Starannie wykończone i profesjonalnie prezentujące się raczki na buty Mount Track marki Veriga w kolorze pomarańczowym z szybkim i regulowanym zapięciem to niezbędne wyposażenie na każdą zimową wyprawę po górskich, oblodzonych ścieżkach.

Cena: 185 zł
Kod produktu: MT
UDOSTĘPNIJ
OPIS SZCZEGÓŁOWY

Elastyczne raczki na buty. 14 zębów z hartowanej stali  oraz łańcuch ze stali nierdzewnej zapewniają bardzo dobrą przyczepność do podłoża.  Wystarczy założyć je na podeszwę i zaciągnąć taśmę. Raczki są dyskretne i wygodne. Raczki są dostarczane z pojemnikiem, który ma szlufki na pasek oraz karabinek. Raczki  Veriga Mount Track są przeznaczone do poruszania  się w  górskim terenie zaśnieżonym lub zalodzonym.

Rozmiary: S (33–36), M (36–41), L (41–44,5), XL (45–48), XXL (48–50)
Ciężar: S - 550 g, M - 557 g, L - 568 g, XL- 581 g, XXL - 595 g

Nie nadają się do alpinizmu wyczynowego.

Raczki turystyczne Veriga Mount Track

Chcąc chodzić w zimie po szlakach górskich dla średnio zaawansowanych, należy zadbać o swoje bezpieczeństwo i komfort trekkingu. Proponowane raczki na buty Mount Track nadają się znakomicie do tego celu ponieważ zostały wyposażone aż w 14 zaostrzonych kolców, które zapewniają stabilność nawet na powierzchni pokrytej lodem. Ponadto są wygodne i proste w eksploatacji – ich założenie i zapięcie klamry trwa zaledwie kilkanaście sekund. Dzięki torbie dołączonej do zestawu raczki turystyczne można bezpiecznie transportować w plecaku wraz z odzieżą czy innymi akcesoriami górskimi.


WIDEO