ICE TRACK

Wzmocniona konstrukcja elastycznych raczków na buty oraz dbałość o najdrobniejsze detale wykonania sprawiają, że niebieskie Veriga Ice Track to niezawodne akcesorium zarówno na śnieżne wyprawy, jak i podczas spacerów na stromym i śliskim terenie poza sezonem zimowym.

Cena: 159 zł
Kod produktu: IT
UDOSTĘPNIJ
OPIS SZCZEGÓŁOWY

Elastyczne raczki na buty. Stalowe zęby poddane obróbce termicznej oraz łańcuch ze stali nierdzewnej zapewniają bardzo dobrą przyczepność do podłoża. Wystarczy założyć je na podeszwę i zaciągnąć taśmę. Raczki są dyskretne i wygodne. Raczki są dostarczane z pojemnikiem, który ma szlufki na pasek. Raczki Veriga Ice Track są przeznaczone do poruszania się w terenie zaśnieżonym lub zalodzonym, jak również na stromych zboczach porośniętych trawą. Znajdują zastosowanie przy wycinaniu lasu, wędkarstwie, polowaniu.

Rozmiary: S (33–36), M (36–41), L (41–44,5), XL (45–48)
Ciężar: S - 422 g, M - 424 g, L - 434 g, XL- 443 g

Nie nadają się do alpinizmu wyczynowego.

Raczki na buty Veriga Ice Track

Za sprawą starannej produkcji i solidnych materiałów doskonale trzymają się na powierzchni buta i podeszwy. Dobrze spełniają swoje zadanie, nawet podczas bardzo intensywnego marszu w trudnych warunkach. Dzięki temu można sprawnie wędrować i zapomnieć o przerwach w celu poprawienia ułożenia na nosku i pięcie. Elastyczne raczki turystyczne na buty świetnie nadają się do wędrowania po górskich szlakach o średnim nachyleniu, a ich wykonanie jest dla użytkownika gwarancją bezpieczeństwa i niezawodności. Profesjonalne połączenie elementów daje pewność, że Veriga Ice Track wytrzymają trudy nawet najdłuższych wędrówek.