FAMILY TRACK KIDS

Dostępne w naszej ofercie elastyczne raczki na buty Veriga Family Track Kids (dla dzieci) to niezbędne wyposażenie małego podróżnika. Zapewnij dziecku bezpieczeństwo i wybierz profesjonalnie wykonany model, do którego dołączono atrakcyjnie wykończone nakładki na zapięcie.

Cena: 175 zł
Kod produktu: FTK
UDOSTĘPNIJ
OPIS SZCZEGÓŁOWY

Raczki FAMILY TRACK to niezawodny towarzysz rodzinnej zabawy na śniegu, zimowych spacerów na łonie natury lub spacerów przez oblodzone i zaśnieżone ulice miasta. Wykonane są z lekkich i trwałych materiałów, dzięki czemu produkt jest kompaktowy, lekki i wygodny. Kształt zębów zapewnia przyczepność na ośnieżonych i oblodzonych nawierzchniach, a ich optymalna długość i przemyślana konstrukcja zmniejszają ryzyko upadku. Dla dodatkowej stabilności każdy model jest wyposażony w pasek z lycry. 
Wersja dziecięca FAMILY TRACK KIDS dostępna jest w trzech rozmiarach:

XS: 26-29
S: 30-34
M: 35-39

Raczki dla dzieci mają zabawne klipsy, które można umieścić na pasku.

Nie nadają się do alpinizmu wyczynowego.

Veriga Family Track Kids – raczki na buty dla najmłodszych

Chcąc wybrać się z dzieckiem na zimowy spacer po parku, warto założyć na jego buty wyposażenie z serii Veriga Family Track. Należy zrobić to także wówczas, gdy zabiera się je na górski szlak. Dzięki temu rozwiązaniu maluszek może cieszyć się odpowiednią przyczepnością i pewnie wędrować po ośnieżonej ścieżce. Proponowane wyposażenie gwarantuje bezpieczeństwo, ale i wygodę. Elastyczne raczki turystyczne na buty są świetnie wyprofilowane i lekkie, w związku z czym znacząco ułatwiają marsz. Model dostępny jest w delikatnym seledynowym kolorze, który przypadnie do gustu zarówno chłopcu, jak i dziewczynce.