FAMILY TRACK HIS

Oferowany wariant męski gwarantuje wygodę użytkowania i zapewnia bezpieczeństwo na oblodzonej nawierzchni. Elastyczne raczki na buty Family Track His zostały wykończone gumowym materiałem w klasycznym czarnym kolorze wraz z saszetką ochronną do przechowywania.

Cena: 175 zł
Kod produktu: FTM
UDOSTĘPNIJ
OPIS SZCZEGÓŁOWY

Raczki FAMILY TRACK to niezawodny towarzysz rodzinnej zabawy na śniegu, zimowych spacerów na łonie natury lub spacerów przez oblodzone i zaśnieżone ulice miasta. Wykonane są z lekkich i trwałych materiałów, dzięki czemu produkt jest kompaktowy, lekki i wygodny. Kształt zębów zapewnia przyczepność na ośnieżonych i oblodzonych nawierzchniach, a ich optymalna długość i przemyślana konstrukcja zmniejszają ryzyko upadku. Dla dodatkowej stabilności każdy model jest wyposażony w pasek z lycry. 
Wersja męska FAMILY TRACK HIS dostępna jest w dwóch rozmiarach:

L: 40-44,5
XL: 45-48

Elastyczne raczki na buty Veriga Family Track

Staranna konstrukcja decyduje o świetnym przyleganiu modelu Veriga Family Track His do męskich butów trekkingowych i sportowych w podanych rozmiarach. Zapewnia to wygodę podróżowania i pozwala czerpać przyjemność z każdego kroku. Precyzyjne łączenia i solidne elementy elastycznych raczków na buty przekładają się na świetną przyczepność na wszystkich etapie zimowej wędrówki czy podczas spaceru, co umożliwia bezpieczne podróżowanie w trudnych warunkach. to To wysokiej jakości  raczki turystyczne, które dotrzymają Ci kroku nawet podczas najintensywniejszego marszu!