FAMILY TRACK HERS

Produkt w stonowanym różowym kolorze został wyposażony w solidne zapięcie, które pozwala na perfekcyjnie dopasowanie do kształtu i szerokości buta. Do zestawu Veriga Family Track Hers (damskie) dołączono także praktyczne opakowanie transportowe.

Cena: 175 zł
Kod produktu: FTW
UDOSTĘPNIJ
OPIS SZCZEGÓŁOWY

Raczki FAMILY TRACK to niezawodny towarzysz rodzinnej zabawy na śniegu, zimowych spacerów na łonie natury lub spacerów przez oblodzone i zaśnieżone ulice miasta. Wykonane są z lekkich i trwałych materiałów, dzięki czemu produkt jest kompaktowy, lekki i wygodny. Kształt zębów zapewnia przyczepność na ośnieżonych i oblodzonych nawierzchniach, a ich optymalna długość i przemyślana konstrukcja zmniejszają ryzyko upadku. Dla dodatkowej stabilności każdy model jest wyposażony w pasek z lycry. 
Wersja damska FAMILY TRACK HERS dostępna jest w dwóch rozmiarach:

M: 35-39
L: 40-43

Trwałe raczki na buty Family Track Hers

Proponowane raczki w wersji damskiej zostały wykonane z precyzją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Stworzono je z trwałych i odpornych na korozję elementów metalowych oraz gumy, która doskonale przylega do powierzchni obuwia, gwarantując wygodę. Elastyczne raczki turystyczne na buty Veriga Family Track Hers to także innowacyjne wykończenie obszaru, w którym łańcuchy łączą się z gumową nakładką. Dzięki temu rozwiązaniu model znosi nawet bardzo duże obciążenia i może zagwarantować użytkownikowi na trasie wysoki poziom bezpieczeństwa nawet podczas długich wędrówek.