Współpracujemy z...

PIOTR DROŻDŻPIOTR DROŻDŻ

Redaktor naczelny magazynu GÓRY, Polska. Autor i redaktor książek górskich i wspinaczkowych. Dziennikarz , autor niezliczonych publikacji na tematy alpinistyczne w prasie krajowej i zagranicznej. Redaktor międzynarodowego serwisu internetowego: climbandmore.com
Wybitny fotograf outdooru i wspinaczki, którego zdjęcia publikowane są w wielu polskich i europejskich magazynach.  Jest członkiem jury wielu międzynarodowych, prestiżowych konkursów, m.in: OutDoor Industry Award, Arco Rock Legends, Scandinavian Outdoor Award, Outdoor Celebrity of the Year, King Of Dolomites . Wspinacz. Wspinaczkę górską i skałkową uprawia od 1995 r. Od 1999 r. jest instruktorem sportu we wspinaczce sportowej.  
Z Petzl/AMC współpracuje od lat dostarczając nam świetne zdjęcia sportowców z Teamu Petzl oraz jako członek jury  konkursów. Mimo ze Piotr jest niezwykle zapracowanym człowiekiem zawsze możemy liczyć na jego wiedzę, profesjonalizm i niezwykłą serdeczność

Piotr na FB
 

JAN WIERZEJSKI

JAN WIERZEJSKI

Fotograf i producent filmowy. Absolwent warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, wydziału Architektury Wnętrz. Prowadzi niezależną działalność artystyczną od roku 2003. W latach 2003-2010 scenograf do filmów, telewizji, reklam, eventów i sesji zdjęciowych. Od 2007 roku mieszka w Zakopanym. Dziś Fotografuje oraz produkuje filmy dokumentalne, sportowe, reklamowe i wizerunkowe. Specjalizuje się w górach i zdjęciach w trudnych warunkach. Od lat wspina się, jeździ na nartach i biega. Dla Petzl dostarcza świetne materiały fotograficzne i filmowe z eventów górskch i biegowych, m.in. Dni Lawinowo Skiturowe, Himalaya Bace Camp itp., oraz z sesji ze sportowcami Teamu Petzl Polska.

www.janwierzejski.pl

Jan na FB

 

 

BOGUSŁAW KOWALSKI

BOGUSŁAW KOWALSKI

Alpinista, wspinał się w wielu górach świata, największe sukcesy osiągnął w górach Ameryki Południowej, gdzie w Andach i Patagonii wytyczył nowe, trudne technicznie drogi. Od dwudziestu lat szkoli adeptów wspinaczki jako Instruktor Polskiego Związku Alpinizmu. Pełnił funkcję Przewodniczącego Komisji Szkolenia i Przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa PZA. Współpracuje z redakcją „Taternika”, pisze felietony do magazynu „Góry”. Starszy inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy, specjalizuje się w pracach szczególnie niebezpiecznych ze szczególnym uwzględnieniem pracy na wysokości. Jest biegłym sądowym z zakresu wspinaczki i BHP wpisanym na listę biegłych w Sądzie Okręgowym w Toruniu. Od lat analizuje wypadki wspinaczkowe oraz dzieli się swoimi doświadczeniami podczas szkoleń i warsztatów. Od 2017 roku współpracuje z marką Petzl prowadząc warsztaty sprzętowe organizowane na najważniejszych wydarzeniach górskich: Krakowski Festiwal Górski i Festiwal Górski w Lądku Zdroju.

www.boguslawkowalski.com

Bogusław na FB

 

 


 

KLUB WYSOKOGÓRSKI KRAKÓW


KLUB WYSOKOGÓRSKI KRAKÓW

Marka Petzl ma statut Głównego Sponsora Klubu Wysokogórskiego Kraków. Współdziałamy przy organizacji eventów takich jak: Trytool, Mroźne Ostrza, Memoriał Jana Strzeleckiego, Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego, oraz okazjonalnych warsztatach i wyprawach.

www.kw.krakow.pl

KW Kraków na FB

 

SZKOŁA GÓRSKA 5+


SZKOŁA GÓRSKA 5+

Marka Petzl jest Sponsorem Głównym Dni Lawinowo Skiturowych organizowanych przez Szkołę Górską 5+ w Dolinie Pięciu Stawów Polskich, w Tatrach.

www.szkola-gorska.pl

Szkoła Górska 5+ na FB

 

KLUB SPELEO DĄBROWA GÓRNICZA


KLUB SPELEO DĄBROWA GÓRNICZA

Marka Petzl wspiera SBG przy corocznych spotkaniach grotołazów „Speleokonfrontacje” w Poldesicach.

www.sdg.org.pl

Klub Speleo Dąbrowa Górnicza na FB

 

KLUB SPELEO BOBRY ŻAGAŃ


KLUB SPELEO BOBRY ŻAGAŃ

Marka Petzl wspiera Speleoklub Bobry Żagań przy Mistrzostwach Polski w Technikach Jaskiniowych.

www.bobry.zagan.pl

Klub Speleo Bobry Żagań na FB