Eventy partnerskie

trytool

TRYTOOL

Meeting adresowany do osób chcących zacząć swoją przygodę z drytoolingiem. Przygotowane sektory ABC do spróbowania wspinaczki drytoolowej, pod okiem instruktorów KW Kraków. Marka Petzl ma status Złotego Sponsora wydarzenia.
Czas: styczeń/ luty, Miejsce: Zakrzówek, Kraków.

www.kw.krakow.pl/trytool

Trytool na FB

 

mroźne ostrza

MROŹNE OSTRZA

Indywidualne Zawody Drytoolowe, czyli przygoda ze wspinaczką drytoolową w wersji sportowej. Marka Petzl ma status Złotego Sponsora wydarzenia.
Czas: styczeń/ luty, Miejsce: Zimny Dół, okolice Krakowa.

www.kw.krakow.pl/mrozne-ostrza

Mroźne Ostrza na FB

 

wintercamp

WINTERCAMP

Największy w Polsce Biwak Zimowy na Turbaczu. Szkolenie pozwalające zdobyć pierwsze górskie, zimowe doświadczenie i przeżyć fajną przygodę w warunkach zimowych, dla dorosłych i dzieci. Event pod patronatem Polish Outdoor Group. Marka Petzl jest Partnerem Technologicznym oraz sponsorem i animatorem lodowej ścianki wspinaczkowej pod Turbaczem.
Czas: luty. Miejsce: Turbacz, Gorce.

wintercamp.org.pl

Wintercamp na FB

 

dni lawinowo - skiturowe

DNI LAWINOWO SKITUROWE

Ideą „Dni” jest szerzenie świadomej i bezpiecznej górskiej turystyki zimowej, zdobywanie wiedzy i właściwe używanie niezbędnego sprzętu. Szkolenie skierowane tak do początkujących turystów jak i rozwijających swe dotychczasowe górskie pasje, oraz do zaawansowanych, związanych z górami i sportem. Dla turystów pieszych, narciarzy skiturowych oraz freeride’owych. Marka Petzl jest Sponsorem Głównym wydarzenia oraz animatorem wysokogórskiego toru przeszkód.
Czas: marzec. Miejsce: Dolina Pięciu Stawów Polskich, Tatry.

szkola-gorska.pl/dni-lawinowo-skiturowe

 

MAS Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego

MAS - MEMORIAŁ ANDRZEJA SKWIRCZYŃSKIEGO

Towarzyskie zawody wspinaczkowych organizowane przez Klub Wysokogórski Kraków. Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego na stałe wpisany w kalendarz najważniejszych imprez środowiska wspinaczkowego. Marka Petzl ma status Głównego Sponsora Memoriału.
Czas: Maj. Miejsce: Dolina Kobylańska.

mas.kw.krakow.pl

MAS na FB

 

HBC Himalaya Base Camp

HIMALAYA BASE CAMP

Pierwszy w Polsce wiszący biwak na skalnej ścianie! Niezwykły biwak na wysokościach; szkolenie, którego ideą jest promocja sportu i szerzenie wiedzy o bezpieczeństwie w górach. Prawdziwy trening sprawności, charakteru i odpowiedzialności. Marka Petzl jest Sponsorem Głównym Biwaku HBC.
Czas: sierpień/ wrzesień, Miejsce: Kamieniołom Snozka, Góra Wdżar.

Himalaya Base Camp na FB

 

DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL BIEGÓW GÓRSKICH

DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL BIEGÓW GÓRSKICH

Największy w Polsce festiwal biegów górskich: DFBG – zawody odbywające się na 7-iu trasach biegowych w górach: od 10 km do 240 km. Marka Petz jest Sponsorem Festiwalu.
Czas: Lipiec. Miejsce: Lądek Zdrój.

www.dfbg.pl

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich na FB

 

ŁEMKOWYNA ULTRA TRAIL

ŁEMKOWYNA ULTRA TRAIL

Zawody o charakterze biegu górskiego po trasie wyznaczonej szlakiem turystycznym (Główny Szlak Beskidzki). Bieg górski przez dziką krainę Łemków w fantastycznej jesiennej scenerii i przez słynne już błotniste trasy. Zawody odbywają się na 5-iu trasach o długościach: od 30 do 150 km. Marka Petzl ma status Brązowego Sponsora Zawodów Czas: październik.
Miejsce: Krosno/Komańcza, Beskid Niski.

www.ultralemkowyna.pl

Łemkowyna Ultra Trail na FB

 

KFG KRAKOWSKI FESTIWAL GÓRSKI

KFG KRAKOWSKI FESTIWAL GÓRSKI

To jedna z największych tego typu imprez w Polsce i na świecie, goszcząca w Krakowie wielki alpinistyczny świat - czołówkę alpinistów polskich, światowych oraz miłośników gór. KFG to prestiżowy konkurs filmowy, targi sprzętu outdoorowego, prelekcje, warsztaty i zawody. Marka Petzl jest Złotym Sponsorem Festiwalu i sponsorem warsztatów sprzętowych, promujących bezpieczeństwo podczas górskich aktywności.
Czas: grudzień. Miejsce: Kraków.

www.kfg.pl

KFG na FB