Lonże regulowane i na via ferrata Petzl

Ważnym, a czasem niezbędnym wyposażeniem podczas wspinania lub kanioningu są lonże regulowane. Zapewniają łatwe wpięcie do stanowiska i umożliwiają szybką zmianę długości. Lonża regulowana Petzl to doskonałej jakości produkt, który zdobywa coraz większą popularność podczas wspinania w wielkiej ścianie. Wersja regulowana różni się od zwykłej lonży konstrukcją: użyciem liny dynamicznej oraz przyrządu, który ją blokuję, dzięki czemu można uzyskać pożądaną długość ramienia odpowiednią do danej sytuacji. W speleologii będącej jedną z najtrudniejszych i najbardziej wymagającą technicznie aktywności używana jest prosta wersja lonży, bez regulacji ramion.

Duży wybór i atrakcyjne ceny

W ofercie posiadamy bardzo duży wybór lonży, jednego z czołowych producentów na rynku – Petzl. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, iż kupują produkty z najwyższej półki. W asortymencie znajdują się lonże regulowane – podwójne i pojedyncze, a także sprzęt na via ferrata Petzl, lonże z absorberem energii i karabinkami. Polecamy również pełen zestaw na via ferrata, składający się z lonży, uprzęży oraz mocnego, wytrzymałego kasku. Wszystkie produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach. Jako profesjonaliści chętnie służymy radą i wskazówkami. Pomożemy w wyborze najlepszego sprzętu, który spełni oczekiwania naszych Klientów.

Lonże regulowane

Pojedyncze oraz podwójne lonże z regulowanymi ramionami wpływają na zwiększenie bezpieczeństwa, a także zapewnienie komfortu i wygody podczas użytkowania. Te akcesoria Petzl to doskonały wybór dla osób ceniących sobie wysoką jakość produktu. Dostępne w ofercie lonże regulowane to ważny element przy wspinaczce, kanioningu, pozwalający na regulację długości ramienia, co ma istotne znacznie podczas różnych manewrów, np., zjazdu czy przemieszczania się po poręczówce.Lonże na via ferrata

Specjalistyczne lonże via ferrata Petzl, zostały wyposażone w elastyczne ramiona, ułatwiające wykonywanie manewrów, oraz absorber energii działający na rozdarcie (patent Petzl). Cechują się dużą trwałością i wytrzymałością, zwartą i lekką konstrukcją oraz łatwością w obsłudze. Lonża na via ferrata doskonale nadaje się do intensywnego użytkowania i jest dostosowana do osób ważących od 40 do 120 kg.

 


Lonże jaskiniowe

Trwałe lonże jaskiniowe przeznaczone są przede wszystkim do speleologii lub kanioningu.

Prosta konstrukcja i obsługa zapewnia niezawodność użytkowania. Lonża charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie zużycie. . Doskonały produkt dla osób szukających lonży najwyższej jakości, od renomowanego producenta Petzl, dostarczającego akcesoria dla profesjonalistów.DUAL CONNECT ADJUST

DUAL CONNECT ADJUST

Podwójna lonża regulowana

cena: 225 zł  

EVOLV ADJUST

EVOLV ADJUST

Urządzenie nadające pozycję z dwoma regulowanymi ramionami

cena: 289 zł  

CONNECT ADJUST

CONNECT ADJUST

Pojedyncza lonża regulowana

cena: 175 zł  

SCORPIO VERTIGO

SCORPIO VERTIGO

Lonża na via ferraty, z absorberem energii

cena: 415 zł  

SCORPIO EASHOOK

SCORPIO EASHOOK

Lonża na via ferrata z karabinkami EASHOOK

cena: 599 zł  

ZESTAW VIA FERRATA VERTIGO

ZESTAW VIA FERRATA VERTIGO

Zestaw na via ferrata składający się lonży SCORPIO VERTIGO, uprzęży CORAX i kasku BOREO

cena: 845 zł  

ZESTAW VIA FERRATA EASHOOK

ZESTAW VIA FERRATA EASHOOK

Zestaw na via ferrata składający się lonży SCORPIO EASHOOK, uprzęży CORAX i kasku BOREO

cena: 999 zł  

SPELEGYCA

SPELEGYCA

Podwójna lonża w kształcie Y

cena: 115 zł