STRATO CUSTOM

Spersonalizowany kask z serii STRATO

Kaski
Cena:
525 zł
Kod produktu:
A020XY
Aby zamówić ten produkt zaloguj się
na konto biznesowe
Chcesz kupić jako osoba prywatna?

Usługa Petzl Custom umożliwia  spersonalizowanie kasku z serii STRATO. Oferuje wybór skorupy – z wentylacją lub bez, koloru – standardowego lub odblaskowego, wydruk naklejek z logo lub oznaczeniami klienta, dodanie kolorowych, odblaskowych naklejek z boku kasku. Dostępny jest szeroki zakres akcesoriów (pasek pod brodę, osłony wzroku, osłony karku, uchwyt na oznaczenia…), z możliwością montażu – jako rozwiązanie gotowe do użycia.

• Wybór skorupy:
– bez wentylacji lub wentylacyjną (z przesuwanymi zatyczkami).
– dostępna w czterech kolorach standardowych (biały, żółty, czerwony, czarny) i dwóch odblaskowych (żółty, pomarańczowy).
• Możliwość dodania spersonalizowanych naklejek:
– naklejki z przodu, tyłu, boku. Logo i/lub oznaczenia mogą być wydrukowane na tle białym lub szarym odblaskowym,
– boczne naklejki i/lub górne (bez możliwości nadruku) dostępne w trzech odblaskowych kolorach: niebieskim, czerwonym lub szarym.
• Wybór akcesoriów i montażu:
– pasek pod brodę DUAL standardowy lub wydłużony. Może być wstępnie ustawiony  do pracy na wysokości (EN 12492) lub do pracy na ziemi (EN 397),
– osłony wzroku, osłona przed porażeniem elektrycznym lub specjalna osłona do prac arborystycznych, dostarczone z założonym system EASYCLIP,
– osłona kasku, pokrowiec transportowy, ochrona karku, uchwyt na identyfikator, czapki, kominiarka,
– indywidualnie zapakowany, jako rozwiązanie gotowe do użycia.
• Minimalne zamówienie 20 sztuk. Cena zależna od konfiguracji.  
• W zależności od wyboru podczas personalizacji, certyfikacja jest identyczna jak w kaskach STRATO, STRATO HI-VIZ, STRATO VENT i STRATO VENT HI-VIZ.
• Obwód głowy 53-63 cm.
• Materiał: ABS (kopolimer akrylonitrylo-butadienowo-styrenowy),  EPP (spieniony polipropylen) i EPS (spieniony polistyren), poliamid, poliwęglan, poliester o dużej wytrzymałości, polietylen.

 

Informacje techniczne